środa, 7 listopada 2012

Z cyklu : Szara rzeczywistość


To  ´´ moje´´   miasto w XXI wieku

 Ścieki legalnie wpuszczane do rzeki


Z kaczkami o guście się nie dyskutuje


GKS `´king´´Tu miał powstać kolejny supermarket


Kącik prasowy opanowany przez Ruch , współczynnik umieralności na poziomie satysfakcji POKiedyś to były korki , za darmo się człowiek nawdychał a teraz za wszystko płać .


Wspomnienie z dzieciństwa : Po niedzielnej mszy św .  moja ulubiona rozrywka było delektowanie się zapachami unoszącymi się w powietrzu , zapachy te pochodziły z Syrenek , Trabantów i Wartburgów stojących potulnie w kolejce do bramy wyjazdowej z placu kościelnego :)
Choć w tedy nie było internetu i takich modlitw jak poniższa , tęskno.

Wierzę w jednego Tuska, Ojca Wszech-uwielbianego, Stworzyciela Zielonej Wyspy i Autostrad, wszystkich dotacji z Unii - widzialnych i niewidzialnych. I w jednego Pana Rostowskiego, ministra Tuska prawdomównego, który z Balcerowicza jest zrodzony, przed wszystkimi długami. Tusk z Tuska, Europejskość  z Europejskości, Fakty prawdziwe z TVN-u prawdziwego. Przez Lisa stworzone, po dziś dzień mówione. Współistotne Tuskowi. A przez Niego wszystko się stało. On to dla nas lemingów i dla naszego zgłupienia, zstąpił z Kaszub. I za sprawą mitu o dziadku z Wermachtu, przyjął miliardy z Unii i stał się premierem. Pomógł Grecji również za nas, pod namową Angeli M . Został przez nią poklepany, pochwalony i nagrodzony. I ponownie wybrany dnia wyborczego, jak "przewidział" OBOP. I wstąpił do Rządu. Siedzi po prawicy Bronka. I powtórnie przyjdzie w chwale, na następną kadencję. A kurestwu jego nie będzie końca. Wierzę w Donka Sondażowskiego, Pogromcę Kiboli, który z Nocnej Zmiany pochodzi. Który z Niesiołowskim i Kopacz wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę. Który mówi ustami Olejnik, Durczoka i Miecugowa: wierzę w jedną, wielką, powszechną i aferalną Platformę Obywatelską. Wyznaję drożyznę, brak emerytury i podwyżki podatków by lepiej się żyło. I oczekuję powrotu gumy DONALD w kioskach Ruchu oraz wprowadzenia ACTA, GMO i mianowania Kasi Tusk naczelną ONET-u. 

Amen

Nic tylko pić (nie tego nie zrobimy jeszcze byśmy uratowali budżet  ) albo w Izery wróć -to jest To .


Mnie okradli z 15 razy ,  żebym był jakiem frajerem albo mieszkał na bronksie  to full szacun panowie z doliny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz