piątek, 2 listopada 2012

Początek - każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy...

Wszystko jest dziełem przypadku a może jednak nie ?

Luty 2010. Szukając gorączkowo miejsca na zimowy wypad , postanowiłem ze  w tym roku pojedziemy nie do Wisły czy Zakopanego lecz jedziemy na zachód , na dziki zachód Polski .Dotychczas byliśmy tam tylko raz w Dusznikach . Pora wiec najwyższa by poznać bliżej Dolny Slask. No tak łatwo powiedzieć gorzej zrealizować ,  aby się bardzo nie wysilać postanowiłem skorzystać z wyszukiwarki na znanym portalu aukcyjnym . Kategoria : Wakacje , Region : dolnośląskie , Cena : 40 zł od osoby  . Enter
20!!!! stron wyników jak dla mnie stanowczo za dużo no to trzeba ograniczyć  szukaj w opisach:   agroturystyka , góry, cisza   .
No już lepiej tylko  2 strony wyników . Szybki rzut okiem po ikonkach i jest ! Dom z murem pruskim(fachwerk) to lubię , będąc wielokrotnie w Niemczech zachwycałem się ich stara architektura  szachulcowa . A tu taka perełka w Polsce ! Tylko co to za góry ?  Izery? Myślałem ze jedziemy w Sudety .
Izery , pierwsze słyszę (może ze  względu na wiek zapomniałem jakie mamy w Polsce góry ? Bardziej prawdopodobne , ze nie było mnie na tej lekcji geografii ),Gdzie to jest , Google szukaj i jest !Koniec Polski. Wolimierz  , spokojna wieś u podnóża gór Izerskich . Atrakcje na wyciągniecie portfela - Swieradow Zdrój. No to dzwonie .

1 komentarz:

 1. Anonimowy12/06/2012

  My brother recommended I might like this website.
  He was entirely right. This post actually made my day. You can not imagine just how much time I had spent for
  this information! Thanks!
  Feel free to visit my blog post :: luban

  OdpowiedzUsuń