poniedziałek, 25 lutego 2013

Okazja Tanio Sprzedam !!!


Mega okazja tylko do  24
Sprzedamy bardzo wygodny i funkcjonalny domek parterowy , świeżo wybudowany ,dom co prawda znajduje się  na cudzej działce ale z pięknym widokiem , który rekompensuje wszystko.
Okolica niezwykle spokojna , tuz za miejscem w którym kiedyś powstanie plot zaczyna się las ,a za 2 tygodnie w pobliżu popłynie rzeka mniej lub bardziej szeroka. Dom położony jest w dogodnej lokalizacji czyli w każdą stronę jest tak samo daleko ,zapewniony całoroczny dojazd rowerem , dojazd jest szybki i bez korków, co dziś jest bardzo w cenie .Powierzchnia domu jest bardzo plastyczna i zależy tylko od inwencji nowych właścicieli oraz aury.Dom jest nie podpiwniczony z dwu stanowiskowym  garażem , widocznym z prawej strony . Dach pokryty świeżym materiałem gradowo-śniegowym w 100%  biodegradowalnym. Duży , otwarty salon jadalno-kuchenny może być wyposażony na życzenie w kominek, 2 łazienki (jedna nie wykończona) . W strefie nocnej 3 sypialnie jednoosobowe , ogrzewanie geotermalne , podłogówka wszędzie poza sypialniami .
W  wiosce jest komunikacja wiejsko-szkolna . Dom położony tuz za przystankiem autobusowym patrz fot 2.
Ze względu na małą uciążliwość komunikacji , przystanek można traktować jako coś w rodzaju ogrodu zimowego lub pokoju integracyjnego
Cena do niedużej negocjacji. Obowiązuje stara harcerska zasada ´´ Kto pierwszy ten lepszy ´´.


PS
Jak to zwykle bywa nie tylko w przysłowiach ferie miały być w Izerach a trochę się nam przesunęły na południowy zachód i to bynajmniej nie z winy nawigacji. Ale było przyslupowo!
9 komentarzy:

 1. Domu nie kupię, wymaga sporych nakładów (wzmocnienie ścinan, stropów), pewnie nie ma fundamentów i trzeba wylewać (jak to u nas bywa). Potencjalny kupujący powinien spodziewać się problemów z wilgocią (nie wiem, czy drenaż coś tu pomoże, może chwilowo, przy ujemnej temperaturze). Pokrycie dachu pewnie po sezonie do wymiany. Instalacje też. W sumie stan surowy, względnie deweloperski... I czy miał audyt energetyczny?

  Na plus - wpisuje się w lokalną architekturę lepiej, niż niejeden w Jeżowie czy Siedlęcinie (budulec miejscowy, słabe zaprawy, strome połacie dachu)... Pewnie zgodny z miejscowym planem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Alez ściany sa wzmocnione prawie jak w szachulcu z tego co było pod ręką :)audyt był energetyczny był przeprowadzony pozytywnie na przystanku.

   Usuń
 2. Przynajmniej zburzyć łatwo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nie wiem jest pod ochrona konserwatorska , patrz fot 2 . Konserwujemy się.

   Usuń
  2. E, z takim konserwatorem to chyba pójdzie łatwo.

   Usuń

 3. O, widzę, że masz zbudowany nowy dom to.
  W drugim zdjęcie jest już pierwsze Opinie Gości.
  Później przyszedł do Oybina.
  Wyjątkowy i wspaniały obszar.

  Pozdrowienia
  Egbert

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hallo
   ja die ganze Oberlausitz ist wunderschön .
   mfg
   Max

   Usuń
 4. jeśli można go tanslokować, to bierzemy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. można będzie za 2 tygodnie , wystarczy mieć ze sobą odpowiednia ilość wiader :)

   Usuń